5 najlepszych elektrycznych gadżetów dla dziecka!

Elektroniczne gadżety to coś, co uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Obecnie rynek oferuje tak wiele ciekawych oraz funkcjonalnych urządzeń i akcesoriów, że wybór idealnego prezentu dla malucha może okazać się nie lada wyzwaniem. Potrzebujesz pomocy lub nie wiesz, co kupić dziecku z okazji urodzin, pierwszej komunii, dnia dziecka lub na dowolną, inną okazję? Sprawdź nasz ranking i zobacz top 5 elektronicznych gadżetów, które cieszą się największą popularnością!

1. Hulajnoga elektryczna

Prawdziwy hit ostatnich lat, łączący nowoczesne technologie z aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Hulajnoga będzie idealnym pomysłem na prezent dla dziecka, które ukończyło 10 lat – od tego wieku maluch może samodzielnie poruszać się nią po drogach publicznych. Młodsze dzieci mogą kierować dwukołowym pojazdem wyłącznie pod opieką dorosłego, w strefie zamieszkania.

2. Zegarek dla dzieci smartwatch

Kolejnym pomysłem na prezent dla malucha są zegarki dla dzieci smartwatch. Te inteligentne urządzenia oferują wiele przydatnych funkcji, pozwalając na prowadzenie rozmów głosowych, sterowanie funkcjami smartfona czy monitorowanie aktywności fizycznej Twojego dziecka. Jednocześnie, smartwatch może na bieżąco monitorować lokalizację malucha, dzięki czemu wiesz, czy Twoja pociecha faktycznie znajduje się tam, gdzie powinna być w danym momencie.

3. Głośnik Bluetooth

Idealny prezent dla najmłodszych i nieco starszych fanów dobrych brzmień. Funkcjonalne, lekkie i niewielkie głośniki z pojemną baterią gwarantują nie tylko długi czas pracy na jednym ładowaniu, ale również wysoką jakość dźwięku stereo. Co więcej, wiele z nich wyposażonych jest w dodatkowe porty i gniazda, umożliwiające przyłączanie dodatkowych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest głośnik Bluetooth z funkcją powerbanka, pozwalający naładować telefon bez dostępu do sieci elektrycznej.

4. Hoverboard

Tworząc ranking najmodniejszych gadżetów, nie sposób pominąć deski elektrycznej. Hoverboard dla dzieci to alternatywa dla klasycznej deskorolki, umożliwiająca szybkie i wygodne przemieszczanie się. Jej budowa pozwala na bezpieczną jazdę, zapewnia odpowiednią zwrotność i pozwala rozwinąć prędkość dochodzącą nawet do 40 km na godzinę.

5. Skuter elektryczny

Skuter elektryczny swoim kształtem i budową przypomina nieco hulajnogę akumulatorową, jednak jego przewaga tkwi w znacznie wyższych osiągach. Większe, odpowiednio szerokie koła oraz mocniejszy silnik, umożliwiają komfortowe, bezpieczne i szybkie przemieszczanie się w godzinach szczytu. Co więcej, skutery elektryczne wyposażane są w wiele praktycznych rozwiązań, takich jak bagażnik na zakupy czy port USB do ładowania telefonu.

Szukasz prezentu dla dziecka? Dopasuj gadżet do wieku i zainteresowań

Elektroniczne gadżety, takie jak zegarki dla dzieci smartwatch czy deskorolka hoverboard, to świetny prezent na dowolną okazję. Warto jednak pamiętać, że aby podarunek był naprawdę trafiony i sprawił radość dziecku, trzeba dopasować go do jego wieku, zainteresowań i poziomu umiejętności.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *