Dostępne od ręki kalendarze trójdzielne to dziś rzadkość!

Teraz kalendarz trójdzielny od ręki jest tylko do kupienia w sklepie z artykułami biurowymi czy w hipermarkecie, ale tylko w ograniczonych ilościach i o uniwersalnej grafice. A jeśli ma służyć firmie jako gadżet marketingowy i współtworzyć jej wizerunek, tak wyglądać nie powinien. Kalendarze reklamowe tworzone są pod zamówienie i na nie trzeba trochę poczekać.

Jak wyglądają kalendarze firmowe?

Profesjonalny kalendarz reklamowy i zarazem firmowy jest tworzony w zgodzie z wizerunkiem firmy. Przede wszystkim posiadają oznaczenia w postaci logo, a także grafiki związanej z działalnością firmy. Na ich powierzchni mogą znajdować się również hasła reklamowe. Ogólnie kalendarze dla firm zachowują swoją standardową funkcję, ale mogą wyglądać zupełnie inaczej, znacznie odróżniać się od konkurencyjnych gadżetów reklamowych. Profesjonalny producent kalendarzy książkowych i trójdzielnych również, ma możliwości indywidualnego ich wykonania. Mogą więc mieć kolor, jakim firma posługuje się w swojej identyfikacji wizualnej, a także spersonalizowane kalendarium. Samo okienko do oznaczania aktualnego dnia tygodnia może mieć dowolny kolor. Grafika widniejąca na powierzchni kalendarza może zaś przedstawiać ofertę firmy, a nawet konkretne hasła reklamowe. Tak naprawdę to, jak będzie wyglądał ten ścienny kalendarz trójdzielny, zależy od zamawiającego i możliwości producenta, dlatego trzeba wybrać drukarnię, która bardzo dobrze zna się na tego typu rzeczach i dysponuje sprzętem, umożliwiającym produkcję wyjątkowych kalendarzy.

Kalendarze reklamowe na zamówienie – ile trwa produkcja?

Z uwagi na tak indywidualne wykończenie kalendarza, jakie jest możliwe, czas produkcji wydłuża się nawet do kilku tygodni. Wszystko zależy od projektu, ilości egzemplarzy, a także od momentu, w którym zamawiający składa to zamówienie. Na pewno czas oczekiwania jest znacznie dłuższy, niż przykładowo przy zamówieniu zwykłych kalendarzy ściennych, dostępnych w sprzedaży od ręki. Jednak ze względu na sam fakt, iż duży kalendarz trójdzielny na ścianę może być wykończony zgodnie z wizerunkiem firmy i tym samym ją skutecznie reklamować, warto składać zamówienie na tego rodzaju organizery ścienne. Chcąc czekać krócej, wystarczy tylko zdecydować się na ich zakup odpowiednio wcześnie. Robiąc to na przykład w okresie wakacyjnym, można mieć pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane szybko. Choć nie należy oczekiwać błyskawicznego tempa, kiedy zamawia się skomplikowany projekt.

Ceny kalendarzy trójdzielnych firmowych

W sklepie z artykułami biurowymi można kupić tanie kalendarze, ale jak już wiadomo, są to kalendarze uniwersalne, a to nie to samo. Kalendarze na zamówienie są nieco droższe, a ich cena zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od skomplikowania projektu i od ilości egzemplarzy. Zdecydowanie bardziej opłaca się kupować hurtowe ilości tych organizerów. Ceny kalendarzy trójdzielnych są różne, więc nie można podać konkretnej kwoty, jednak bez względu na koszt, warto je zamawiać. Oryginalnie wykonane kalendarze trójdzielne firmowe przyjmie każdy. Dlatego bez względu na ilość zamówionych egzemplarzy, rozejdą się wszystkie. Im więcej rozdanych kalendarzy, tym skuteczniejsza będzie reklama firmy, a o to przecież chodzi.

Zadbaj o swój kalendarz trójdzielny dużo wcześniej…

Dostępne od ręki kalendarze to dziś rzadkość, a te, które można kupić na już, są uniwersalne. Wiadomo jednak, że jeśli firma zamawia kalendarze, to chce, aby były wykonane i wykończone zgodnie z jej wizerunkiem. Wówczas na takie zamówienie trzeba trochę poczekać, ale warto, gdyż efekt bywa zaskakujący i zadowalający zarazem. Wiele zależy od tego, komu powierzy się to zadanie, ponieważ nie każda drukarnia oferuje kalendarze trójdzielne reklamowe o jednakowej jakości. Od producenta zależne są też ceny. Na pewno jednak nie należy wybierać go na podstawie cennika. Tylko dobrze wykonany kalendarz, z użyciem najlepszych materiałów, w oparciu o ciekawy projekt, przyniesie firmie korzyści. A na taki efekt warto czekać, nawet gdyby produkcja miała trwać kilka miesięcy. Dlatego najlepiej pomyśleć o tym zamówieniu nieco wcześniej i dzięki temu kupić atrakcyjne kalendarze w przystępnej cenie.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *