Rehabilitacja w FMC Centrum Medycznym

FMC Centrum Medyczne jest polską kliniką specjalizującą się w rehabilitacji na najwyższym poziomie. Oprócz pomocy w powrocie do sprawności ruchowej, klinika oferuje swoim pacjentom również inne usługi lecznicze i diagnostyczne. FMC Centrum Medyczne w Łodzi towarzyszy pacjentowi od pierwszych dni po operacji, aż do powrotu do sprawności fizycznej. Założycielem centrum Medycznego jest chirurg ortopedyczny dr hab. n. med. Jarosław Fabiś, członek Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia.

Oprócz specjalizacji ortopedyczno-urazowej centrum posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny: aparat rentgenowski, rezonans magnetyczny, echokardiograf, aparat do spirometrii i USG. Lekarze o wysokich kompetencjach są w stanie w każdej chwili sprawdzić postępy rehabilitacji i dopasować ją indywidualnie do każdego pacjenta.

Usługi rehabilitacyjne pourazowe w FMC Centrum Medycznym

W powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej po wypadkach wiek nie stanowi przeszkody. Rehabilitacja jest dobierana do każdego pacjenta indywidualnie i może być modyfikowana, gdy zajdzie taka potrzeba. FMC Centrum Medyczne oferuje powrót do zdrowia fizycznego i działalności sportowej dzięki takim zabiegom jak:

  • rehabilitacja kręgosłupa
  • rehabilitacja kolana
  • rehabilitacja biodra
  • akupunktura
  • terapia manualna
  • komora hiperbaryczna

Szeroki zakres usług rehabilitacyjnych i najnowszy sprzęt pozwalają pracować nad wieloma urazami jednocześnie. Jest to również możliwe dzięki całkowitemu zaangażowaniu zespołu medycznego, który cały czas podnosi swoje kompetencje. Skuteczność rehabilitacji w FMC Centrum Medycznym została doceniona przez odznaczenie honorowym medalem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Placówka opiekuje się polskimi sportowcami, którzy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej.

Klinika rehabilitacyjna, która przyjmuje najcięższe przypadki

Klinika FMC nie odmawia pomocy pacjentom, którzy borykają się z najcięższymi kontuzjami. Przyjmowani są również wszyscy potrzebujący spoza Łodzi. Dla nich centrum medyczne oferuje również komfortowe noclegi. Jako jedyna placówka w Łodzi, FMC oferuje w ramach rehabilitacji korzystanie z komory hiperbarycznej, która przyśpiesza gojenie się ran i działa odmładzająco na ciało. Spersonalizowanie zabiegów rehabilitacyjnych wspomaga szybszy powrót do pełnej kondycji i minimalizuje ryzyko nawrotów urazów.

FMC Centrum Medyczne w Łodzi współpracuje z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego. Leczy schorzenia neurologiczne i urazy układu nerwowego. Profesjonalna rehabilitacja gwarantuje poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *