Kalendarz trójdzielny do biura i domu

Kalendarz trójdzielny jest popularnym produktem. Wiele osób wybiera takie planery czasu do biura. Wiesza je na ścianach i zapisuje sobie na nich spotkania, czynności, zakreśla dary. Kalendarze trójdzielne są kupowane do biur oraz domów. W domowym gabinecie można zastosować taki organizer czasu. Cały rok uda się w ten sposób o wiele lepiej sobie zaplanować. Poza tym ładny terminarz ma charakter ozdobny, dekoruje gładkie ściany, rozjaśnia je i nadaje im styl, zdobią je w sposób bardzo udany.

Reklamowe kalendarze trójdzielne do firm i na prezenty

Firmy często przekazują kalendarze reklamowe w prezencie kontrahentom czy innym firmom, z którymi współpracują. Ozdobą takich planerów są zdjęcia prezentujące firmę, z logo i nazwą danego przedsiębiorstwa. Wykonane są z białego papieru, zdobione zdjęciami, rysunkami, logo firmy, jej nazwą, mają suwak umożliwiający zaznaczenie danego dnia. Kalendarz trójdzielny dla firm można zamówić w drukarni. Projekt może być przedstawiony przez zamawiającego lub przygotowany przez pracowników drukarni. Kolorystyka jest także do ustalenia – można zamówić kalendarze dwubarwny lub wielokolorowy, z wieloma zdjęciami na poszczególnych stronach, niewielkimi, w rogu strony lub z jednym zdjęciem w górnej części. Grafika, symbole, logo także należy uwzględnić na takim kalendarzu. Wszystko to ustalane jest podczas tworzenia projektu takiego organizera.

Kalendarz trójdzielny ścienny to wygoda

Kalendarz reklamowy służy do zawieszenia na ścianie. Często zdobią go zdjęcia produktów firmy, fotografie zarządu czy pracowników. Grafika i kolorystyka kalendarza to sprawa każdej firmy. Jeśli nie projektuje własnego organizera to może kupić gotowe produkty w drukarni czy księgarni. Nie będą one jednak odpowiednie na prezent, lecz do biura jako wyposażenie pracowniczych pomieszczeń.

Producent kalendarzy trójdzielnych ma własne projekty takich produktów i zapewnia klientom wysoką jakość takich rzeczy. Klient może obejrzeć wydruk próbny i zaakceptować go lub nanieść poprawki. Kalendarze są wyjątkową rzeczą. Producent kalendarzy dla firm jest specjalistą, ma na koncie wiele udanych realizacji, a jego pracownicy są w stanie przygotować doskonałe projekty. Terminarze są przydatne w pracy biurowej. Każdy pracownik powinien mieć taki organizer ścienny oraz na biurko, stojący. Solidny producent oferuje dobre ceny, uwzględnia możliwość poprawek w początkowej fazie projektowej. Ścienne kalendarze trójdzielne wykonane są z tektury (część górna, ze zdjęciem, logo, nazwą firmy) oraz papieru (strony z poszczególnymi miesiącami). W planerach zaznaczone są święta, weekendy, popularne imieniny co jest walorem dodatkowym.

Kiedy zamawia się planery reklamowe dla firm?

Planery zamawia się w ostatnim kwartale kończącego się roku. Wówczas wydatkowany jest budżet na takie cele. Kalendarze trójdzielne firmowe są bardzo dobrym produktem, ponieważ są:

* praktyczne

* przydatne

* ładnie zaprojektowane, starannie wykonane

* promocją firmy, jeśli zdobią je logo oraz nazwa danej firmy

* potrzebne pracownikom firmy oraz jej kontrahentom

Zamawiający powinien znaleźć solidną firmę, rekomendowanego producenta kalendarzy trójdzielnych dla firm. Można obejrzeć wcześniejsze realizacje, porozmawiać, wynegocjować ceny. Planer czasu to rzecz konieczna, bez niej trudno jest pracować. Porządny, ładnie wykonany planer jest dobrym upominkiem dla pracowników, kontrahentów, zaprzyjaźnionych przedsiębiorstw. Klienci mogą zamówić dowolny nakład takiego produktu: 200, 500, 1000 czy 2000 egzemplarzy. Przy niższych nakładach cena takich kalendarzy jest wyższa, ale zamawiający ma takie informacje i zna cennik jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *