3 niezbędne urządzenia kosmetyczne w Twoim salonie

Salon kosmetyczny może być bardzo opłacalnym biznesem, który będzie cieszyć się wysokim popytem wśród Klientów. Kosmetologia oraz medycyna estetyczna to jednak branże, które ze względu na rosnącą konkurencję wymagają nieustannego podążania za nowościami technologicznymi. To od profesjonalnego wyposażenia gabinetu zależy więc jego fenomen. Nowoczesne urządzenia są więc w takim wypadku niezbędne – wpływają na bezpieczeństwo i renomę salonu kosmetycznego. Jakie warto mieć w swojej firmie?

Jakie urządzenia cieszą się największym zainteresowaniem Pacjentów?

Pacjenci gabinetów kosmetycznych nie zawsze wiedzą, co jest przyczyną problemów zachodzących w ich organizmie. Dlatego ważnym urządzeniem w każdej tego typu firmie jest choćby analizer skóry czy jej skaner. Takie urządzenia kosmetyczne pozwalają dostrzegać to, co nie jest zauważalne na pierwszy rzut oka. Ułatwia też pokazanie Pacjentom, w jakiej kondycji jest ich skóra. Profesjonalny analizer skóry to idealne narzędzie do weryfikacji takich dolegliwości jak m.in.:

– przebarwienia,

– zmarszczki,

– pory,

– przebarwienia UV,

– czerwone obszary.

Analizer skóry daje możliwość dostępu do wiarygodnych pomiarów ułatwiających postawienie trafnej diagnozy. W efekcie można włączyć efektywne leczenie. Skaner wykorzystuje technologię 3D, dlatego Klienci mogą otrzymać lepiej zobrazowaną diagnozę. Taka technika wzbudza duże zainteresowanie wśród Pacjentów i sprawia, że gabinet kosmetyczny staje się bardziej profesjonalnym miejscem.

Laser do epilacji – funkcjonalność każdego gabinetu kosmetycznego

W ostatnim czasie największym zainteresowaniem wśród Pacjentów cieszy się epilacja diodowym lakierem. Wysokiej jakości urządzenia kosmetyczne tego rodzaju pozwalają uzyskać lepsze efekty zabiegów i wpływają na zwiększenie komfortu. Wyposażone są w głowice chłodzące i specjalne końcówki. Już po pierwszym zabiegu z zastosowaniem lasera do epilacji Pacjenci mogą zauważyć widoczne efekty w formie przepalonych, wypadających i nieodrastających włosków.

Jednym z zaawansowanych laserów diodowych jest m.in. nowoczesny Mediflex, który wyróżnia się zastosowaniem różnych fal długości wiązki światła. To z kolei powoduje, że zabieg przeprowadza się nawet u Pacjentów o jasnej karnacji. Chłodząca nakładka urządzenia zmniejsza uczucie dyskomfortu w trakcie zabiegu, a wymienne końcówki pozwalają dokonywać szybkiej epilacji większych części ciała.

Jakie urządzenia kosmetyczne sprawdzą się do usuwania blizn i zmarszczek?

Poza laserem diodowym każdy salon kosmetyczny powinien też zwrócić uwagę na laser frakcyjny – najskuteczniejsze narządzenie do usuwania blizn, zmarszczek i rozstępów. Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego pobudzają włókna kolagenowe, jakie wpływają na odbudowę skóry i zwiększenie jej sprężystości. Laser frakcyjny idealnie sprawdza się w redukowaniu zmarszczek, rozstępów czy przebarwień skóry.

Takie i wiele innych niezbędnych produktów oferuje producent urządzeń medycznych, jakim jest attre.eu. Specjaliści korzystają z zaawansowanych technologii w kosmetyce, aby dostarczyć maszyny spełniające wymagania każdego Pacjenta!

[ Treść sponsorowana. ]

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *