AutoWimar – salon i serwis Škoda w Warszawie

Jesteśmy salonem, który nie tylko sprzedaje samochody od 30 lat, ale i dba o swoich Klientów przed, w trakcie oraz po zakupie wymarzonego auta. Posiadamy cztery autoryzowane salony oraz trzy autoryzowane serwisy Skoda w Warszawie, które pomogą Ci znaleźć idealny samochód, dostosowany od Twoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie posiadamy samochodu nowe oraz używane w różnorodnych segmentach, od rodzinnej Skody Kamiq, aż po miejską Skodę Fabia. Jeśli natomiast prowadzisz przedsiębiorstwo i szukasz samochodów, które będą tworzyły Twoją flotę, Skoda spełni Twoje wszystkie oczekiwania, nawet te najbardziej wymagające.

Co stoi za naszym sukcesem? Wysoce wykwalifikowana kadra, ogromne zaangażowanie w pracę oraz przyjazne nastawienie do każdego Klienta naszych salonów. Chcemy, aby wizyta w Skoda Warszawa była nie tylko samymi odwiedzinami, a doświadczeniem, które pomoże w podjęciu tak ważnej decyzji, jaką jest zakup auta. Praca to dla nas pasja, którą możemy rozwijać codziennie i z tym mottem witamy każdego Klienta, chcąc sprawić, że wyjdzie z naszego salonu z wielkim uśmiechem na twarzy oraz kluczykiem do wymarzonego samochodu w ręce. Dlatego też przy zakupie samochodu w salonie Auto Wimar nasi Klienci otrzymują Pakiet Korzyści, który obowiązuje przez cztery lata dla nowych samochodów oraz rok w przypadku samochodów używanych. Głównymi zaletami pakietu jest bezpłatne uzupełnienie płynów eksploatacyjnych, bezpłatny hotel opon do 3 lat, możliwość wypożyczenia samochodu lub bagażnika z naszego salonu na okres do nawet 8 dni, transport z lotniska oraz kompleksowa usługa odświeżenia samochodu podczas wyjazdu, lunch w trakcie naprawy lub przeglądu, a także kontrola ciśnienia w oponach przy każdej wizycie w salonie. Działania te nie tylko podnoszą komfort dla Klienta, ale i dbają o aspekt bezpieczeństwa podczas każdej podróży.

W Auto Wimar wiemy także, jak stresujące potrafią być nieprzewidziane usterki czy wypadki drogowe, dlatego też w naszej ofercie Skoda Warszawa posiadamy autoryzowany serwis oraz likwidację szkód. Dzięki temu każda niezaplanowana sytuacja, zostanie w szybki i sprawny sposób naprawiona przez profesjonalistów, którzy na co dzień pracują z samochodami Skoda, a Ty nie będziesz musiał przejmować się formalnościami związanymi z tą sytuacją.

Odwiedź salony Auto Wimar Skoda w Warszawie – przy ulicy Modlińskiej 224, Grochowskiej 306/308, Gruchacza 39 oraz w Michałowicach Opacz-Kolonia na ulicy Aleje Jerozolimskie 249B. Umów się na jazdę próbną, a przekonasz się, ile możemy razem zdziałać!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *